ÖĞRETMEN EĞİTİMİ

Beyaz Balon Anaokulları çocuğunuzu sizin kadar iyi tanımak isteyen, çocuğunuzun bireysel farklılığının, kişilik özelliklerinin farkında olan, onun kendini doğru ifade etmesi, düşündüklerini görünür kılması için profesyonel anlamda destek sağlayan, sevgi dolu ve güvenebileceğiniz bir ekip ile çalışmaktadır.

Üniversitelerin psikoloji, pedagoji, çocuk gelişimi ve anaokulu öğretmenliği bölümlerinden  mezun  eğitimcilerinden oluşan eğitim kadromuz, öğrencilerimizi tüm gelişim alanlarında destekleyerek onlara yaşamsal deneyim fırsatları sağlar.

Okul öncesi öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi, psikoloji alanından mezun eğitim kadromuz ile güler yüz ve sevgi dolu bir ortamda, modern eğitim olanakları ve profesyonel eğitim kadrosuyla her çocuğun ayrı ayrı çok özel ve çok değerli olduğu bilincindeyiz. Sadece alan mezunu olmanın yeterli olmadığı Beyaz Balon Anaokulları kendi içerisinde bir akademi niteliğindedir. Öğretmenlerimiz stajyerlik dönemlerinden başlayarak, yardımcı öğretmenlik görevlerini süresince öncelikle Beyaz Balon Anaokulları’nın eğitim sistemini özümsemektedirler.

Eğitimcinin eğitimine verdiğimiz önemle, eğitim kadromuz yetkinliklerini arttırabilmek adına sürekli bir gelişim eğitim sürecinin içindedirler.